„Marek Piekarczyk akustycznie” – ostatnie bilety

Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza na koncert „Marek Piekarczyk Akustycznie”.

Wydarzenie odbędzie się 24 maja 2019 roku (piątek ) o godzinie 20:00  w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie przy ul. Jana Heweliusza 26.

Bilety w cenie 55 zł do nabycia w Ośrodku Kultury w Swarzędzu ul. Poznańska 14 (wjazd od ul. Jesionowej) i na stronie www.ok-swarzedz.pl – zakładka BILETY oraz  www.kupbilecik.pl

Marek Piekarczyk  jest wokalistą, autorem tekstów i muzyki. Brał udział w nagraniu i wydaniu przeszło 25 płyt długogrających oraz wielu singli i kaset audio – video w Polsce i w innych krajach świata. 16. kwietnia 2016 roku, na Stadionie Miejskim w Poznaniu, odbyło się przedstawienie Rock-Opery: „Jesus Christ SuperStar” z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski z udziałem Marka Piekarczyka w roli głównej dla 34 tysięcznej widowni.  Wraz z zespołem TSA i solowo, zaśpiewał na przeszło 2500 koncertach w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Sło-wacji, Rosji, Francji, Finlandii, Litwie i Niemczech. Przez dwa lata, co niedzielę Marek prowadził swoją audycję radiową w RMFFM pt: ”Marek Piekarczyk – Buntownik z wyboru”. Obecnie, jest to audycja „Rock&rollowa Historia Świata”, która prowadzi z Marcinem Jędrychem.  Występuje też z nowym projektem: „Marek Piekarczyk Symfonicznie” oraz „U2 Symfonicznie”.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *