Koncert Marka Piekarczyka – do wygrania bilety dla Czytelników

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilety wygrała Pani Majka M.

Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza na koncert „Marek Piekarczyk Akustycznie”. Wydarzenie odbędzie się 24 maja 2019 roku (piątek ) o godzinie 20:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie przy ul. Jana Heweliusza 26.

My zapraszamy do udziału w konkursie. Nagrodą są 2 bilety na koncert. Może je uzyskać pierwsza osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie: Podaj nazwę albumu studyjnego Marka Piekarczyka.

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: redakcja@swarzedz24.pl

Bilety w cenie 55 zł do nabycia w Ośrodku Kultury w Swarzędzu ul. Poznańska 14 (wjazd od ul. Jesionowej) i na stronie www.ok-swarzedz.pl – zakładka BILETY oraz www.kupbilecik.pl

Marek Piekarczyk jest wokalistą, autorem tekstów i muzyki. Brał udział w nagraniu i wydaniu przeszło 25 płyt długogrających oraz wielu singli i kaset audio – video w Polsce i w innych krajach świata. 16. kwietnia 2016 roku, na Stadionie Miejskim w Poznaniu, odbyło się przedstawienie Rock-Opery: „Jesus Christ SuperStar” z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski z udziałem Marka Piekarczyka w roli głównej dla 34 tysięcznej widowni. Wraz z zespołem TSA i solowo, zaśpiewał na przeszło 2500 koncertach w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Sło-wacji, Rosji, Francji, Finlandii, Litwie i Niemczech. Przez dwa lata, co niedzielę Marek prowadził swoją audycję radiową w RMFFM pt: ”Marek Piekarczyk – Buntownik z wyboru”. Obecnie, jest to audycja „Rock&rollowa Historia Świata”, która prowadzi z Marcinem Jędrychem. Występuje też z nowym projektem: „Marek Piekarczyk Symfonicznie” oraz „U2 Symfonicznie”. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *