Mały Alex z Zalasewa bardzo potrzebuje naszej pomocy

Alex Nawrot, chłopiec z Zalasewa urodził się bardzo chory, jego rodzina zbiera środki na leczenie i potrzebuje naszej pomocy. 

Takie historie łamią serca. Alex ma 17 miesięcy, jest mieszkańcem Zalasewa, jego rodzina, by ograniczyć cierpienie chłopca, potrzebuje pomocy w zgromadzeniu środków na leczenie. Nasz dzielny chłopiec cierpi na zespół wad kończyn górnych i dolnych. Rodzina Alexa prowadzi zbiórkę pieniędzy. Ma ona umożliwić przeprowadzenie bardzo drogiej operacji w Paley European Institute. Niestety na tym koszty się nie skończą, gdyż potrzebna będzie dalsza rehabilitacja, konsultacje, protezy itd. Jednak przeprowadzenie operacji daje nadzieję na zmniejszenie cierpienia chłopca.

W momencie publikacji tekstu Alexa na portalu siepomaga.pl wsparło już 2600 osób. Niestety środków potrzeba jeszcze więcej. By osiągnąć cel zbiórki, rodzice chłopca potrzebują jeszcze niecałe 250 tys. zł. To dużo, zważywszy, że do końca zbiórki zostało 8 dni. Ale, jeśli spojrzeć na liczbę mieszkańców naszej gminy… Wystarczy, że każdy z nas przekaże dla Alexa zaledwie 5 zł, to cel uda się osiągnąć bez problemu! Żeby wejść na stronę zbiórki kliknij w ten link.

Ponadto prowadzone są licytacje na Facebooku. Wylicytować można niemal wszystko – były nawet rękawice bramkarskie z autografem Jerzego Dudka! Tutaj link do licytacji.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

/Fot. siepomaga.pl/

Alex z Zalasewa potrzebuje pomocy

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *