Majowy numer Informatora Swarzędzkiego – właśnie się ukazał!

Zaraz po długim weekendzie do drukarni oddaliśmy majowy numer Informatora Swarzędzkiego. Teraz trafia do Państwa rąk! Najnowsze wydanie Informatora Swarzędzkiego – nr 5 (282)/2023 jest dostępne w punktach handlowych i usługowych na terenie gminy Swarzędz i w wybranych punktach w gminach sąsiednich. Nasz miesięcznik jest wydawany w formie papierowej i internetowej. Pismo ukazuje się od 23 lat i zawsze jest dostępne bezpłatnie. Zapraszamy do do lektury najnowszego numeru Informatora Swarzędzkiego!

O czym można przeczytać w majowym wydaniu Informatora Swarzędzkiego?

   • wystawa na jubileusz PTTK,
   • oficjalnie otwarto Środowiskowy Dom Samopomocy,
   • ruszył Budżet Obywatelski na rok 2024,
   • uczczono trzy święta majowe,
   • szczypiorniści z awansem do I ligi,
   • brydż zyskuje popularność wśród swarzędzkich uczniów,
   • oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • ogłoszenia medyczne,
   • darmowe ogłoszenia drobne.

Zachęcamy do czytania i życzymy miłej lektury!

Majowe numer Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie – jesteśmy od 23 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy również do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo numery Informatora z ostatnich lat.

Majowy numer Informatora Swarzędzkiego
Majowy numer Informatora Swarzędzkiego – właśnie się ukazał!

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *