Leroy Merlin ma nowy parking – więcej miejsca dla klientów

Swarzędzki market budowlany Leroy Merlin ma teraz nowy parking, dzięki czemu klienci będą mieli więcej miejsc, by zaparkować. 

Od początku tygodnia przywrócono handel w galeriach i w marketach budowlanych (zmienione obostrzenia można sprawdzić tutaj). Zbiegło się to z uruchomieniem nowej przestrzeni parkingowej przy jednym ze sklepów budowlanych w Swarzędzu. Mowa tu o Leroy Merlin, który ma teraz nowy parking. Został zlokalizowany po prawej stronie sklepu, w pobliżu działu z materiałami budowlanymi. Dla klientów przygotowano 163 miejsca postojowe. Sklep postawił także 4 wiaty na wózki.

Dodatkowy parking na pewno poprawi komfort zakupów. Wielokrotnie, zwłaszcza w weekendy, zdarzało się, że klienci nie mogli znaleźć miejsca, by zostawić swój samochód, a o swobodnym załadunku zakupionych przedmiotów nie mówiąc. Teraz sytuacja się powinna poprawić, tak dla klientów, jak i dla pracowników, którzy operując z towarem na parkingu, nieraz musieli lawirować między autami poszukującymi miejsca postojowego.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Leroy Merlin ma nowy parking
Więcej miejsca dla klientów. Fot. DB
Leroy Merlin ma nowy parking
Więcej miejsca dla klientów. Fot. DB

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *