Koronawirus: Ośrodek Kultury w Swarzędzu – pracownik zarażony

Koronawirus znów daje znać o sobie – tym razem działalność zawiesił Ośrodek Kultury w Swarzędzu, gdyż jego pracownik jest zarażony COVID-19.

Taką informację podał Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu. Zarażony pracownik COVID-19 (koronawirus) w Ośrodku Kultury w Swarzędzu spowodował zawieszenie do odwołania działań OK. Od 30 września 2020 zajęcia prowadzone w Ośrodku się nie odbywają. Pomieszczenia zostały poddane dezynfekcji. Pracownicy, jako że mogli mieć kontakt z zarażoną osobą znajdują się w izolacji. Jak zaznacza Urząd, dalsze postępowanie jest uzależnione od zaleceń Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu.

Zarażonemu pracownikowi Ośrodka życzymy szybkiego pokonania wirusa!

Po raz kolejny padł rekord liczby zarażeń w kraju. Ponadto, media informują, że coraz bliżej aglomeracji poznańskiej do wprowadzenia żółtej strefy.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic – TUTAJ.

Koronawirus Kultury Swarzędzu pracownik

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

One thought on “Koronawirus: Ośrodek Kultury w Swarzędzu – pracownik zarażony

  • 1 października 2020 at 14:17
    Permalink

    Sprawą powinien zająć się sanepid albo inne służby prewencji – już mówię dlaczego. Za każdym razem gdy tam jestem (przychodzę od 3 tygodni) żaden z pracowników ani też osób, które czują się pewnie rzec można bojownicy wolności nie bojący się tzw. świrusa, nie miały maseczek. Mało tego brak płynu do dezynfekcji rąk. Oczywiście na ścianach porozwieszane karki o tym jak się zachować w czasie pandemii. Ale co tam… my się nie boimy. Widać zbyt długo nie trzeba było czekać.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *