Kto wygrał bilety na Kabaret TEY? Sprawdź czy jesteś szczęśliwcem!

Już wiemy kto wygrał bilety na Kabaret TEY, który wystąpi 18 września w Zalasewie. Mieliśmy do rozlosowania dwie pojedyncze wejściówki, do kogo trafią?

18 września 2022 r. w Zalasewie, o godzinie 18:00 wystąpi Kabaret TEY. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w Swarzędzkiej Sali Koncertowej przy ul. Jana Heweliusza 26 (budynek Szkoły Podstawowej nr 2 w Zalasewie). Kabaret wystąpi w ramach programu „Kabaret TEY – 50 lat wspomnienia i pomówienia”.

Zatem kto wygrał bilety na kabaret? Oto zwycięzcy:

 

Serdecznie gratulujemy wygranej, a osoby, którym się tym razem nie poszczęściło w losowaniu, zapraszamy do kolejnych konkursów!

Zwycięzców prosimy o szybki kontakt z redakcją, w celu przekazania wejściówek. Najlepiej się z nami skontaktować przez Messengera lub mailowo.

Kilka słów o Kabarecie:

Minęło 50 lat od pierwszego programu kabaretu Tey. Z tej okazji Zenon Laskowik i Krzysztof Jaślar przygotowali program, w którym przypomną najbardziej znane skecze i piosenki z Kabaretu Tey. Kabaret Tey – polski kabaret działający w latach 70. i 80. Jego założycielami byli Zenon Laskowik, Krzysztof Jaślar oraz Aleksander Gołębiowski. Niektórymi z popularniejszych członków byli Bohdan Smoleń, Rudi Schuberth oraz Janusz Rewiński. Kabaret zakończył swoją działalność w 1988.

Bilety na Kabaret TEY w Zalasewie kosztują 80 zł i ostatnie sztuki są dostępne w Ośrodku Kultury w Swarzędzu oraz poprzez serwis kupbilecik.pl (kliknij, by przejść).

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kto wygrał bilety na Kabaret TEY
Kto wygrał bilety na Kabaret TEY? Sprawdź czy jesteś szczęśliwcem!

 

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *