Kórnickie Arboretum od soboty ponownie otwarte dla zwiedzających

Arboretum Kórnickie, od soboty 25 kwietnia, znów będzie otwarte dla zwiedzających, chcących zobaczyć kwitnące magnolie, różaneczniki, czy azalie. 

Pracownicy Arboretum spodziewają się dużego zainteresowania zwiedzających i zachęcają do rozważenia decyzji o wejściu do parku, zwłaszcza w pierwszych dniach po otwarciu.

Zachęcam jednak do przemyślenia decyzji o przyjeździe i wzięcia pod uwagę wszystkich zaleceń, które nadal obowiązują! Wszyscy tęsknimy za kontaktem z przyrodą, a wielu z Państwa nie może doczekać się kwitnących magnolii, różaneczników, azalii… jednak magnolie zakwitną również za rok!

Piękny park będzie czynny w dni powszednie od godziny 13:00 do 19:00, natomiast w weekendy i święta od godz. 10:00 do 19:00.

Ceny biletów wstępu: normalny: 10 zł, ulgowy: 7 zł, rodzinny: 20 zł. Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwóch osób dorosłych, mających pod opieką do pięciorga dzieci.

Więcej informacji na temat jak działa Arboretum Kórnickie, kiedy jest otwarte i jakie oferuje godziny zwiedzania z przewodnikiem można znaleźć na stronie Arboretum – link tutaj.

W Swarzędzu natomiast wraca do normalnego trybu pracy Bazar Swarzędzki – przeczytaj tutaj.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *