Koncert zespołu „RAZ,DWA,TRZY…”

Zapraszamy na koncert zespołu „RAZ,DWA,TRZY…”, który odbędzie się 5 listopada 2016 r. (sobota) o godz. 19:30 w kościele pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela, os. Mielżyńskiego 1a.

„RAZ,DWA,TRZY…” należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.

Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w roku 2015 obchodzili 25 lecie swojego istnienia. Pojawiają  się ze swoją muzyką: na wielkich festiwalach ,  na imprezach plenerowych, w salach koncertowych domów kultury, teatrów i  filharmonii,  w klubach muzycznych, w obiektach sakralnych. Zapraszamy! Wstęp wolny.

/ok/