Koncert: Swarzędz odwiedzi Elvis i Sinatra

Co to będzie za koncert – posłuchaj piosenek, które śpiewali Elvis Presley i Frank Sinatra – Swarzędz czeka prawdziwa muzyczna uczta już 4 kwietnia 2020, o godz. 18:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie!

Obaj tak różni, a tak samo fascynujący… Jeden był śpiewającym kelnerem, a drugi podobno porzucił karierę wojskową z powodu ukochanej. Ich głosy  – o charakterystycznej, ciepłej barwie – stały się symbolami muzyki rozrywkowej XX wieku.

Frank Sinatra i Elvis Presley śpiewali o własnej drodze w życiu („My Way”) i o miłości („Love Me Tender”). To zawsze była nieprosta droga, na której u początków kariery słyszeli, że nie mają głosu i nie nadają się do świata muzyki. Co do miłości – otaczały ich piękne kobiety (J. Garland, A. Gardner, M. Farrow, P. Presley).

Tamtą atmosferę lat 50. I 60. Postarają się wskrzesić muzycy wraz z Mirosławem Niewiadomskim. Przeniosą słuchaczy do świata, gdzie nieznajomi w nocy („Strangers in the Night”) upajają się wyzwoloną melodią („Unchained Melody”).

Bilety na koncert w cenie 50 zł dostępne są w Ośrodku Kultury w Swarzędzu, a także na stronie www.kupbilecik.pl, ale trzeba się spieszyć z zakupem, ponieważ jest spore zainteresowanie.

Serdecznie zapraszamy cały Swarzędz na koncert, by posłuchać jak Elvis i Sinatra ponownie porwą widownię!

Koncert Elvis Sinatra Swarzędz

Zobacz informacje o innych koncertach – tutaj.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *