Kolejne Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami – 8 listopada 2023

Fundacja Aktywizacja organizuje kolejne już Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Odbędą się one 8 listopada 2023 roku. 

Organizatorzy zapraszają wszystkie zainteresowane osoby z niepełnosprawnościami do wzięcia udziału w Targach Pracy 8 listopada 2023 roku w Budynku BIOCENTRUM, Uniwersytet Przyrodniczy, ul. Dojazd 11, Poznań.

Fundacja Aktywizacja od ponad 30 lat zajmuje się edukacją i aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnościami. Wspieramy w poszukiwaniu i podjęciu zatrudnienia oraz utrzymaniu się na rynku pracy. Szkolimy, doradzamy, motywujemy do odważnego wchodzenia na rynek pracy. Działamy kompleksowo, aby proces integracji na rynku pracy był satysfakcjonujący, a aktywność zawodowa wpływała także na umacnianie roli społecznej. 

W programie: bezpośredni kontakt z pracodawcami, oferty pracy z różnych branż, oferty szkoleniowe, konsultacje z doradcą zawodowym, pomoc w tworzeniu CV oraz możliwość wykonania zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych oraz pomoc przy założeniu PUE. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Miejsce dostępne jest dla osób z niepełnosprawnościami. Na miejscu do dyspozycji jest bezpłatny parking. Kontakt: 503 406 773, 789 204 181. 

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kolejne Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami
Kolejne Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami – 8 listopada 2023

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *