Kolejna odsłona kina samochodowego i otwarcie nowej restauracji w ETC Swarzędz

ETC Swarzędz po sukcesie ostatniej edycji kina samochodowego, która odbyła się 12 maja, na najbliższą sobotę przygotowało kolejną. Już 26 maja o godz. 20.30 swarzędzanie będą mogli obejrzeć kultowy musical „La La Land”. Dodatkowo od dziś swoją działalność rozpoczyna nowa restauracja – Sushi&More.
Plenerowe kino samochodowe w ETC Swarzędz zainaugurowało swoją działalność dwa tygodnie temu – w sobotę, 12 maja, amerykańskim filmem „Przełęcz ocalonych” z 2016 roku. Już w najbliższy weekend – 26 maja – pokaz odbędzie się po raz kolejny. Tym razem na dużym ekranie będzie można obejrzeć musical „La La Land” z 2016 r., z Emmą Stone i Ryanem Gosslingiem. Wydarzenie tak jak ostatnio odbędzie się na bocznym parkingu centrum, od strony wejścia przy sklepie RTV Euro AGD. Dla tych, którzy do ETC na seans wybiorą się bez samochodu, przygotowano specjalną strefę wypoczynkową gdzie będzie można obejrzeć film na leżakach. W przypadku niepogody, seans zostanie przeniesiony do pasażu ETC Swarzędz.


W organizację kina plenerowego włączyli się najemcy gastronomiczni. W trakcie seansu Pizza Hut udzieli wszystkim kinomanom 15% zniżki na wszystkie produkty na hasło „kino samochodowe”, zaś włoska restauracja SaporITA przygotowała sampling pizzy. Dla wszystkich kinomanów dostępny będzie również bezpłatny popcorn.
Od dziś na terenie ETC Swarzędz rozpoczyna też działalność kolejny najemca gastronomiczny – restauracja z kuchnią japońską Sushi&More. Lokal znajdować się będzie w strefie gastronomicznej centrum. Oprócz sushi, zaproponuje bogaty wachlarz potraw kuchni japońskiej a także sushito – czyli połączenie sushi oraz burrito. Sushi&More również włączy się w organizację kina samochodowego i zaproponuje specjalne zestawy dla kinomanów, które będzie można zamówić w promocyjnych cenach w trakcie trwania wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *