Kiermasz charytatywny dla Marzenki w EuroHotelu już 22 maja

W sobotę 22 maja w swarzędzkim EuroHotelu odbędzie się charytatywny kiermasz dla Marzenki, podczas którego wolontariusze będą zbierać pieniądze na leczenie.

Pani Marzena ma 45 lat, zmaga się z ciężką chorobą. Złośliwy nowotwór – rakowiak esicy – jest niestety odporny na leczenie refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jedynym wyjściem niezmuszającym do operacji wycięcia odcinka jelita grubego jest personalizowana terapia niestandardowa. Takie leczenie wiąże się jednak z ogromnym kosztem, przewyższającym możliwości rodziny. Pani Marzenie brakuje 350 tys. złotych.

Stąd pojawił się pomysł, by zorganizować w EuroHotelu charytatywny kiermasz dla Marzenki. W godzinach 11:00 – 15:00, w najbliższą sobotę będzie można skorzystać ze stoiska z wypiekami, będzie kiermasz książek, a także rękodzieła. Ponadto będzie loteria fantowa, w której każdy los wygrywa. Do tego szykuje się coś miłego dla dzieci. Oprócz balonów i myszki Miki w planach jest też niespodzianka.

Zapraszamy wraz z organizatorami do wzięcia udziału w kiermaszu i dzielenia się dobrem!

Pani Marzena prowadzi zbiórkę na portalu zrzutka.pl – by przejść, kliknij tutaj. Można tam też przeczytać więcej o chorobie, z którą walczy pani Marzena.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kiermasz charytatywny dla Marzenki w EuroHotelu

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *