Wielkanocne opowieści w Muzeum w Uzarzewie: 23-24 marca

23 oraz 24 marca 2024 roku o godzinie 11, w  Muzeum Przyrodniczo – Łowieckim w Uzarzewie, odbędą się rodzinne warsztaty edukacyjne „Wielkanocne opowieści”.

Warsztaty będą doskonałą okazją, aby spędzić czas razem, pogłębić wiedzę na temat tradycji wielkanocnych oraz przygotować się do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Podczas warsztatów  będzie można dowiedzieć się ciekawych informacji o zwyczajach wielkanocnych, o tym jak święcimy pokarmy, a także poznać historię pisanki i dowiedzieć się, co powinno znaleźć się na wielkanocnym stole. Przypomniane zostaną również zabawne zwyczaje śmigusa – dyngusa i przygotowany zostanie wspólnie z prowadzącymi stroik wielkanocny. Więcej szczegółów na stronie Muzeum Przyrodniczo – Łowieckiego w Uzarzewie.

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy wykupić bilet rodzinny (w cenie 60 zł, dla maksymalnie czterech osób). Warto zarezerwować swój termin już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do kontaktu i rejestracji do 22 marca 2024 roku pod numerem telefonu 503 173 980, 61 8181 211 lub adresem e-mail: k.chojnicka@muzeum-szreniawa.pl.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Wielkanocne opowieści w Muzeum w Uzarzewie
Wielkanocne opowieści w Muzeum w Uzarzewie: 23-24 marca

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *