Informator Swarzędzki numer czerwcowy już jest: na papierze i w sieci

Informator Swarzędzki – numer czerwcowy miesięcznika już jest dostępny! Już w piątek do Państwa rąk trafiło najnowsze wydanie Informatora! Najnowsze Numer 6 (283)/2023 jest dostępne w punktach handlowych i usługowych na terenie gminy Swarzędz i w wybranych punktach w gminach sąsiednich. Miesięcznik ukazuje się zarówno w formie papierowej, jak i internetowej. Pismo wydawane jest od 23 lat i zawsze jest dostępne bezpłatnie. Zapraszamy do do zapoznania się z najnowszym wydaniem Informatora Swarzędzkiego!

Co znajdziemy w czerwcowym Informatorze Swarzędzkim?

   • Jaki klimat rowerowy w Swarzędzu – wg badania bardzo dobry,
   • burmistrz z absolutorium,
   • odjazdowy Dzień Dziecka w ETC Swarzędz,
   • XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek,
   • sukces młodych koszykarek Lidera,
   • piknik przyrodniczy w Uzarzewie – zapowiedź,
   • oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • ogłoszenia medyczne,
   • darmowe ogłoszenia drobne.

Zapraszamy do czytania i życzymy miłej lektury!

Czerwcowy numer Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie – jesteśmy od 23 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy również do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo wydania Informatora z ostatnich lat.

Informator Swarzędzki numer czerwcowy
Informator Swarzędzki numer czerwcowy już jest: na papierze i w sieci

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *