Narcos z gminy Swarzędz: zatrzymany za pobicie, a w mieszkaniu kokaina

Dwóch mężczyzn, którzy w kwietniu brutalnie pobili kobietę w Poznaniu, zostało zatrzymanych przez policję – jednego z nich na terenie gminy Swarzędz, to prawdziwy narcos, w jego mieszkaniu była kokaina.

Poznańska policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy na początku kwietnia 2020 brutalnie pobili kobietę. Obaj nieznacznie po 30 roku życia, najbliższe lata mogą spędzić za kratkami.

Do pobicia doszło na Grunwaldzie w Poznaniu. I też na terenie miasta Poznania policjanci zatrzymali pierwszego z nich, gdy opuszczał swoje mieszkanie. Dzięki sprawnemu śledztwu sprawca pobicia nie spodziewał się interwencji policji. Drugi z mężczyzn został zatrzymany nieznacznie później. Policyjna akcja sprzed kilkunastu dni miała miejsce na terenie gminy Swarzędz, gdzie mieszka drugi podejrzany. Pech chciał, że śledczy dokonali standardowego przeszukania mieszkania aresztowanego. U mieszkańca gminy Swarzędz w domu znaleziono 150 gramów kokainy.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty w związku z pobiciem, za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto swarzędzki narcos za posiadanie znacznych ilości narkotyków może w więzieniu spędzić nawet 10 lat. Najbliższe dwa miesiące, zgodnie z decyzją sądu, podejrzani spędzą w areszcie.

narcos Swarzędz pobicie kokaina

Fotografie pochodzą ze stron Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic – TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *