Elektryczne hulajnogi blinkee.city startują w Swarzędzu!

Od 2 czerwca elektryczne hulajnogi polskiej firmy blinkee.city pojawią się w Swarzędzu! Indywidualny transport osobisty jak hulajnogi, skutery czy rowery, to obecnie najbezpieczniejsza forma transportu miejskiego.

Polski lider elektromobilności blinkee.city wprowadza jednoślady do Swarzędza. Stanowią one idealne uzupełnienie oferty transportu publicznego, szczególnie teraz, gdy wracamy do zakładów pracy, a pewne ograniczenia w komunikacji miejskiej muszą pozostać. W ten sposób Swarzędz znajdzie się w grupie ponad 30 miast w Polsce w sieci blinkee.city. Pierwsze pojazdy testowo dostępne są już od dziś (1 czerwca), docelowo będzie ich 100 szt.

Hulajnogi są jednoosobowe, mają ograniczenie do 25 km/h, światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce – elektryczny oraz intuicyjny. Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg będą mogły osoby pełnoletnie, które pobiorą aplikacje blinkee.city i zaakceptują regulamin. Warunkiem jest też posiadanie karty płatniczej.

Hulajnogi blinkee.city są czyszczone i dezynfekowane na bieżąco, czyli zawsze przy wymianie baterii lub gdy trafią do serwisu, a dodatkowo nasi serwisanci dezynfekują pojazdy, które stoją na ulicach. Niezależnie od naszej pracy dla bezpieczeństwa, w trakcie korzystania z pojazdów, zalecamy noszenie jednorazowych rękawiczek.

(film nagrano w Katowicach, a wypowiada się Łukasz Tojka, partner blinkee.city)

Szczegóły i zasady korzystania usług znajdują się na stronie www.blinkee.city.

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Swarzędzu

Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Swarzędzu

Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Swarzędzu

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *