Chór Melody Team z SP nr 2 w Zalasewie chce nagrać pierwszą płytę – Udało się! Zebrano odpowiednią kwotę. Gratulujemy zespołowi i darczyńcom.

Udało się! Zebrano odpowiednią kwotę. Gratulujemy zespołowi i darczyńcom.

Chór Melody Team powstał trzy lata temu, wraz z powołaniem do życia Szkoły Podstawowej nr 2 w Zalasewie. W jego skład wchodzi niemal 80 dzieci, dla których muzyka i śpiew są bardzo istotną częścią życia. Warto zaznaczyć, że pomimo niewielkiego stażu, Chór zdołał wygrać szereg konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich i lokalnych. Podczas minionego lata miał okazję odbyć turne po Włoszech.

Jednak, choć trzy lata to bardzo krótki okres funkcjonowania, to w tym roku szkołę opuszczają pierwsi, najstarsi chórzyści z klas ósmych. W związku z tym Chór Melody Team jest gotowy, chętny i zdeterminowany podjąć próbę nagrania swojej pierwszej płyty.

Płyta ma stać się pięknym prezentem bożonarodzeniowym i przynieść uśmiech wszystkim słuchającym. Nasi młodzi artyści swoim głosem niejedną rodzinną Wigilię Bożego Narodzenia.

Jednak by to stało się możliwe, Chór musi zgromadzić środki konieczne do realizacji debiutanckiej płyty. Dlatego organizowana jest zbiórka na portalu fanimani.pl (kliknij TUTAJ), a brakuje już naprawdę niewiele! Zostały 4 dni!

Szczegóły akcji, czyli co obejmuje zbiórka:

– wynajęcie studia,

– nagranie materiału,

– produkcję muzyczną,

– druk i wydanie okładek CD

Zbiórka pieniędzy pozwoli spełnić dzieciom ich WIELKIE MARZENIE. Wierzymy, że się uda i zachęcamy do wsparcia. Płyta będzie niewątpliwie piękną pamiątką i prezentem świątecznym.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *