Charytatywne Mikołajki pracowników Deceuninck – dla dzieci z SP nr 4

Tradycyjnie, jak co roku, pracownicy Deceuninck zorganizowali zbiórkę na rzecz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu – charytatywne Mikołajki pracowników Deceuninck.

Joga twarzy i słodkie wypieki – takie przyjemności w zamian za datek do mikołajkowej skarbonki czekały 6. grudnia na pracowników zakładu belgijskiego producenta profili okiennych. Zebrane dzięki akcji fundusze przeznaczono na pomoc jednej z lokalnych rodzin oraz prezenty dla uczniów swarzędzkiej czwórki.

Pracownicy zlokalizowanej od niemal 30 lat fabryki w Jasinie jak co roku postanowili pomóc dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu. To już tradycja, że w grudniu z okazji Mikołajek w firmie pojawiają się domowe wypieki przygotowane własnoręcznie przez zaangażowanych w akcję charytatywną ochotników – wszystko po to, by zebrać fundusze na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci w wieku szkolnym. Pracownicy firmy produkującej profile z PVC w tym roku zaprosili do udziału w akcji również panią Annę Włodarczyk, trenerkę jogi, która nieodpłatnie zorganizowała w zakładzie zajęcia jogi twarzy, w trakcie których również można było umieścić w charytatywnej skarbonce swój dar serca.

– Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność pracownikom Firmy Deceuninck za udział w akcji „Choinka pełna niespodzianek”. Cieszymy się, że już od kilku lat współpracujemy z Państwem i że to współdziałanie przynosi tyle pozytywnych uczuć i emocji w tak wyjątkowym dla nas wszystkich czasie Świąt Bożego Narodzenia. Wraz z obdarowanymi dziękujemy za wszystkie otwarte serca i życzymy równie radosnych Świąt, pełnych ciepła i miłości komentuje Izabela Adamska, współorganizatorka akcji w Szkole Podstawowej nr 4.

Nasi pracownicy pomagają już od kilku lat dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 4, za każdym razem okazując wiele serca. Udało nam się zebrane pieniądze przeznaczyć nie tylko na piękne prezenty, ale też pomoc jednej z Rodzin będącej częścią społeczności skupionej wokół tej placówki. W tym roku finansowo wsparli naszą zbiórkę również Państwo Eichert z firmy BHF Poznań z Puszczykowa, za co serdecznie im dziękujemy dodaje Anna Napierała, Administration Manager w Deceuninck Poland i koordynatorka zbiórki.

Jak mówi przedstawicielka Deceuninck, firma z chęcią angażuje się w pomoc lokalnej społeczności, a pracownicy są dumni z tego, że organizowane przez nich wydarzenie ma taki wpływ na dzieci i ich rodziny. Tak jak każdego roku, za zebrane środki zostaną zakupione wymarzone przez dzieci prezenty – zabawki, artykuły szkolne, książki i inne najpotrzebniejsze rzeczy.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Charytatywne Mikołajki pracowników Deceuninck
Charytatywne Mikołajki pracowników Deceuninck dla dzieci z SP nr 4

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *