Bilety do wygrania na spektakl „Domówka” – występuje Sonia Bohosiewicz

Mamy dla Państwa bilety do wygrania na spektakl „Domówka” – dwoje szczęśliwców otrzyma po bilecie na spektakl 7 października, o godzinie 17:00. Zadanie konkursowe jest banalnie proste. Szczegóły poniżej.

7 października 2023 r., w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie, odbędą się dwa spektakle „Domówki”. Pierwszy o godz. 17:00, natomiast drugi o 19:30.

„Domówka” to komediowy spektakl. Sonia Bohosiewicz zaprasza na spotkanie pełne zabawnych anegdot, wzruszeń i opowieści o pierwszych lekcjach życia. “Domówka” to lekka, a zarazem osobista podróż aktorki do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki. Spektakl Soni Bohosiewicz to komedia koncertowa – połączenie spektaklu, stand-upu, śpiewu i improwizacji. Aktorka podczas występu dzieli się z publicznością wyjątkowymi historiami o miłości, kobietach i mężczyznach. W trakcie “Domówki” Bohosiewicz piecze ciasto w prodiżu, a publiczność śpiewa razem z nią największe polskie przeboje. Podczas występu usłyszymy takie hity jak “W moim magicznym domku”, “Małgośka”, “Jesteś lekiem na całe zło” czy “Józek, nie daruję ci tej nocy”.

Scenariusz i reżyseria: Sonia Bohosiewicz, występuje: Sonia Bohosiewicz.

Bilety w cenie 80 zł, są do nabycia pod poniższymi linkami:

Bilety do wygrania na spektakl „Domówka” – co zrobić, by móc wylosować bilet? To proste!

2 zadania do wykonania:

  • polubić ten wpis na naszym Facebooku
  • udostępnić (publicznie!) wpis o konkursie na Facebooku

Zadanie trzeba wykonać do wtorku 26 września, do popołudnia (do godziny 19:00). Bilety rozlosujemy w środę 27 września i około godziny 21:00 przekażemy informację o zwycięzcach na naszej stronie i na naszym profilu na Facebooku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Bilety do wygrania na spektakl
Bilety do wygrania na spektakl „Domówka” – występuje Sonia Bohosiewicz

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *