Babi Targ w Rabowicach się udał: 300 osób wsparło pana Adama

W niedzielę 12 września w Rabowicach odbył się Babi Targ, podczas którego zbierano środki na leczenie pana Adama z Rabowic.

W organizację charytatywnej imprezy zaangażowało się 20 wolontariuszy, którzy w zaledwie 4 dni wszystko przygotowali. Podczas imprezy do pomocy włączali się również mieszkańcy Rabowic przynosząc swoje wypieki, wspierając w sprzątaniu i opiece nad dziećmi.

Babi Targ w Rabowicach miał na celu wsparcie zbiórki na rzecz pana Adama z Rabowic. Walczy on z chorobą nowotworową, której leczenie jest niezwykle kosztowne. Podczas niedzielnej imprezy, dzięki wsparciu 300 osób, które wzięły udział w wydarzeniu, udało się zgromadzić kwotę 8,5 tys. zł.

Cały czas można wesprzeć zbiórkę dla pana Adama z Rabowic. Jest ona prowadzona na portalu zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/njydb6/s/wolontariatwielkopolskidlaadama

Oprócz wolontariuszy, w organizację włączyły się lokalne firmy, a także Rada Sołecka z Rabowic wraz z panią sołtys. Stroną organizacyjną przedsięwzięcia była organizacja Wolontariat Wielkopolski.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z imprezy, które zostały udostępnione na profilu na Facebooku Wolontariatu Wielkopolskiego.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Babi Targ w Rabowicach

Babi Targ w Rabowicach

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *