32 Finał WOŚP w Swarzędzu 28 stycznia, a już teraz licytacje, eSkarbonka

32 Finał WOŚP w Swarzędzu odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Mottem tegorocznej zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Cel 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Zaplanowano zakup sprzętu do diagnostyki obrazowej, czynnościowej, endoskopowej, do rehabilitacji oraz torakochirurgii.

Swarzędz po raz kolejny włączył się do akcji. Swarzędzki Sztab WOŚP uruchomił eSkarbonkę – jest to „wirtualna puszka”, dzięki której kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w Internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć. eSkarbonka Swarzędzkiego Sztabu WOŚP dostępna jest TUTAJ

Dodatkowo Swarzędzki Sztab WOŚP uruchomił licytacje poprzez aukcje na Allegro. Licytować będzie można TUTAJ

Wszystkie osoby, instytucje i firmy, które chciałby włączyć się do 32 Finału WOŚP, mogą przekazać do Swarzędzkiego Sztabu WOŚP przedmioty lub vouchery, które zostaną wystawione na licytację na Allegro lub podczas finału. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 616510219 lub adresem: biuro@ok-swarzedz.pl

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Swarzędzu odbędzie się 28 stycznia 2024 roku w hali Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

32 Finał WOŚP w Swarzędzu
32 Finał WOŚP w Swarzędzu 28 stycznia, a już teraz licytacje, eSkarbonka

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *