150 motocykli i 500 magnesów: Swarzędz też pomógł

Taka akcja charytatywna nie zdarza się często; do Łukowa przyjechało 150 motocykli, by wesprzeć Jasia i jego rodzinę, Swarzędz też pomógł.

Jedną z organizatorek i współuczestniczek akcji była swarzędzka motocyklistka, pani Agnieszka. To ona zadbała, by Jaś i jego siostry otrzymali różne drobne upominki. Dzieci pochodzą z Łukowa i każdy, nawet najmniejszy drobiazg sprawił im wyjątkową radość, jednak największy uśmiech przyniosła możliwość przejażdżki w wózku bocznym zabytkowego motocykla. Dla Jasia było to wyjątkowe wydarzenie, jest on bowiem wielkim miłośnikiem jednośladów. 13 września do Łukowa przyjechało 150 motocykli, na których, w sumie 200 osób przywiozło blisko 500 magnesów, wiele prezentów i słodkości – co najważniejsze Swarzędz też pomógł. Oprócz udziału pani Agnieszki, zbiórkę fantów wsparły swarzędzka Biblioteka Pedagogiczna, sklep Zbymar, a także nasza redakcja Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl. Ponadto, obok wielu prywatnych osób, pomogły także inne instytucje: Zespół Profilaktyki Społecznej Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto, czy też Straż Miejska z Poznania.

Dawka emocji zarówno dla samego zainteresowanego Jasia jak i jego bliskich. Po raz kolejny się potwierdziło, że motocykliści mają wielkie serca. Brawo!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic – TUTAJ.

150 motocykli Swarzędz też pomógł

150 motocykli Swarzędz też pomógł

150 motocykli Swarzędz też pomógł

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *