Mamy-Biegamy: już dwa spotkania się odbyły, szykuje się więcej

Od 8 września odbywają zajęcia Mamy-Biegamy, czyli marszobiegi dla kobiet, do tej pory odbyły się już dwa spotkania, a szykuje się ich więcej.

Mamy-Biegamy, czyli marszobiegi dla kobiet, odbywają się we wtorki, około godziny 20:00, do tej pory odbyły się dwa spotkania. Organizatorki zapraszają wszystkich zainteresowanych, by spotykać się o tej porze, co tydzień, przy pływalni Wodny Raj. Zapewniają też, że spotkania będą cykliczne i nie spoczną nawet zimą.

Na pierwszych zajęciach uczestniczki wsparła ekipa z Poznania z Mamy-Biegamy. Frekwencja była tego dnia spora. Za drugim razem było trochę mniej osób, ale zapowiada się, że zbiera się stała grupa. Podczas dwóch pierwszych spotkań uczestniczki pokonały za każdym razem 4,6 km. Organizatorki, ale my również zapraszamy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się w tę formę niezobowiązującej aktywności fizycznej. O marszobiegach pisaliśmy już wcześniej na naszych stronach.

Przy okazji organizatorki zachęcają do włączenia się w akcję charytatywną RakReaton: „Instalując aplikację Activy i nabijając km biegając lub jeżdżąc na rowerze jest szansa na przekazanie 100 tys. zł na dzieci chore na raka, akcja trwa tylko do końca września”.

Aplikację, oraz informacje na temat akcji można znaleźć na stronie: https://zlotawstazka.pl/wyzwania/rakreaton

Organizatorki swarzędzkich marszobiegów dla uczestników wtorkowych zajęć mają specjalne przypinki związane z tą akcją.

Mamy-Biegamy już dwa spotkania się odbyły

Mamy-Biegamy już dwa spotkania się odbyły

Mamy-Biegamy już dwa spotkania się odbyły

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *