Zmiana indywidualnych numerów bankowych w ZM GOAP

Od 1 stycznia 2021 nastąpiła Zmiana indywidualnych numerów bankowych w ZM GOAP, na które należy dokonywać wpłaty za gospodarowanie odpadami.

Aby uzyskać informację o indywidualnym rachunku bankowym wystarczy skorzystać z wyszukiwarki numerów kont bankowych znajdującej się na stronie internetowej www.goap.org.pl. W związku ze zmianą numerów indywidualnych numerów rachunków bankowych, na które do 15 dnia każdego miesiąca należy uiszczać opłatę za gospodarowanie odpadami, ZM GOAP uruchomił na swojej stronie internetowej wyszukiwarkę numerów kont bankowych. Aby sprawdzić indywidualny numer konta wystarczy wpisać swój numer klienta, który stanowi 6 ostatnich cyfr z numeru konta obowiązującego do grudnia 2020 r.

Informacja o indywidualnym numerze konta została przekazana mieszkańcom wraz zawiadomieniem o zmianie stawki za gospodarowanie odpadami, które ZM GOAP rozsyłał pocztą tradycyjną w grudniu. Nowy numer konta widoczny jest również po zalogowaniu się do Indywidualnego Profilu Klienta (IPK). Ponadto wszelkich informacji na ten temat udziela Biuro Obsługi Klienta mówi Katarzyna Jauksz –Zalewska, Zastępca Dyrektora Biura ZMGOAP.

Jeśli opłata została omyłkowo przekazana na poprzedni numer rachunku, przelew zostanie automatycznie zwrócony do nadawcy, gdyż rachunki te są już zamknięte. Jeśli zwrot nie nastąpi, należy złożyć reklamację do banku, z którego dokonywano przelewu, a w przypadku wpłaty w punkcie prowadzonych przez operatora np. Pocztę Polską złożyć reklamację u operatora oraz dokonać wpłaty na właściwe konto bankowe.

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Zmiana indywidualnych numerów bankowych
Zmiana indywidualnych numerów bankowych w ZM GOAP

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *