Wrzuć misia na boisko – w niedzielę kolejna edycja akcji charytatywnej

Już w niedzielę, 12 grudnia 2021, w przerwie meczu 1 Ligi Kobiet Lidera Swarzędz z Citronex UKS Basket Zgorzelec, odbędzie się kolejna edycja akcji charytatywnej „Wrzuć misia na boisko”.

Cykliczna akcja Lidera Swarzędz ma na celu zbiórkę pluszowych maskotek dla potrzebujących. Osoby chcące wziąć w niej udział powinny przynieść ze sobą nowe lub używane maskotki. W przerwie meczu 1 Ligi Kobiet, pomiędzy drużynami Lider Swarzędz i Citronex UKS Basket Zgorzelec, na sygnał wszyscy rzucą pluszaki na boisko. Zebrane w ten sposób zabawki trafią tym razem do dzieci ze Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. Dzięki zbiórce, młodzi pacjenci, którzy Święta Bożego Narodzenia będą musieli spędzić w szpitalu, otrzymają prezenty.

Mecz odbędzie się w niedzielę, 12 grudnia 2021 r. o godzinie 17:00, w hali Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Św. Marcina 1 w Swarzędzu. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału serdecznie zapraszamy, by przyszli na mecz i włączyli się w tę, jakże pozytywną, akcję charytatywną!

Więcej na temat akcji można znaleźć na stronie wydarzenia utworzonej na platformie Facebook (kliknij, by przejść).

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Wrzuć misia na boisko
Wrzuć misia na boisko – w niedzielę kolejna edycja akcji charytatywnej

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *