Witamy na naszej nowej stronie internetowej

„Informator Swarzędzki” ukazuje się już 16. rok. Od ponad 10 lat posiadamy swoją stronę internetową. Początkowa była ona robiona – tak to prawda – przy pomocy edytora Word. Później zastąpiła ją strona wykonana za pomocą programowania Joomla.   Od dwóch lat pracowaliśmy na stronie wykonanej przy pomocy własnego motywy WordPressa. Nadszedł cas na kolejną, oczywiście dobrą zmianę. Prezentujemy Państwu stronę zrobioną, według sprawdzonego, w kilkudziesięciu tysiącach stron,  licencjonowanego motywu Color Mag Pro WordPressa.

Motyw to znany, ale trudny i na dużej liczbie stron wykonywanych w parciu o darmową wersję Color Mag panuje chaos i galimatias. Jesteśmy przekonani, że sposób wykorzystania przez nas motywu przyczyni się do przedstawiania treści w sposób uporządkowany i  wyróżniać się będziemy pozywtywnie  wśród innych polskich i zagranicznych  stron korzystających z  tego motywu

Jednocześnie informujemy, że zachowujemy  w treściach merytorycznych  strony to wszystko co dobre i sprawdzone. Nie planujemy w tej dziadzinie większych zmian.

Zapraszamy do lektury nowej strony i zaglądania na stronę starą poprzez link „stara strona”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *