Wielkie otwarcie w Wielki Czwartek

29 marca, w Wielki Czwartek, otwarty zostanie nowy sklep sieci Biedronka – w Zalasewie. I choć można lubić robić zakupy w Biedronce lub wręcz tego nie znosić, to na pewno, dla części mieszkańców, szybko rozbudowującej się w tym rejonie gminy Swarzędz, nowy sklep ułatwi życie.

Kilka dni temu informowaliśmy o sporych zmianach i inwestycjach Jeronimo Martins Polska S.A., właściciela marki Biedronka, na obszarze gminy Swarzędz (tutaj można przeczytać nasz tekst z na ten temat). 27 marca otwarty został sklep przy ul. Cieszkowskiego, który przeszedł gruntowny remont. Zmiana wyglądu i wyposażenia sklepu jest na pewno sporą poprawą i spotyka się głównie z pozytywnym odbiorem klientów. Ponadto, w okresie letnim planowany jest remont innego bardzo obleganego sklepu sieci, na os. Działyńskiego.To właśnie użytkownicy sklepu na os. Działyńskiego mogą odczuć ulgę po otwarciu nowej placówki w Zalasewie, gdyż z pewnością część lokalnego ruchu przeniesie się do Biedronki rozpoczynającej handel w Wielki Czwartek. Jak informuje biuro prasowe Jeronimo Martins Polska S.A. nowy sklep ma na obszarze 860 metrów kwadratowych umożliwić zakupy w wyjątkowym komforcie i poczuciu przestrzeni. Parking przed sklepem pomieści 64 samochody, oferując w tym 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Nowy sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele pracujące od 9:00 do 20:00. Ponadto, w Wielki Piątek nowa Biedronka ma być otwarta jak w zwyczajny dzień, a w Wielką Sobotę zakupy zrobić będziemy mogli od 7:00 do 13:00.Z okazji otwarcia, dla klientów tylko tego sklepu, przygotowano specjalną ofertę, która ma obowiązywać do 4 kwietnia. Specjalną ofertę zamieszczamy do przejrzenia w poniższej galerii.


Na marginesie

Po publikacji poprzedniej informacji na naszym profilu na Facebooku rozgorzała dyskusja na temat tego czy to dobrze, czy nie, że powstaje kolejna Biedronka. W związku z tym zwracamy się do Państwa z pytaniem:

Czy jesteś zadowolony z otwarcia nowego sklepu sieci Biedronka w Zalasewie?

View Results

Loading ... Loading ...Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.