Wiosną więcej Biedronek /aktualizacja 26.03./

Mieszkańcy Zalasewa oraz osoby często przemieszczające się ulicą Planetarną na pewno zauważyli, że lada moment nastąpi otwarcie nowego sklepu sieci Biedronka. Budynek zlokalizowany na wprost wjazdu w ul. Glebową wydaje się już być gotowy do otwarcia.

Na oficjalne otwarcie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jeronimo Martins S.A., właściciel sieci sklepów, nie podaje konkretnego terminu, gdyż, jak twierdzi, trwają jeszcze prace uniemożliwiające określenie daty, od kiedy będziemy mogli zrobić zakupy w nowym sklepie. Niemniej, można śmiało przypuszczać, że otwarcie nastąpi w najbliższym czasie.Tego samego można się spodziewać w przypadku sklepu sieci przy ul. Cieszkowskiego w Swarzędzu. Trwający remont w tej placówce ma za zadanie podnieść atrakcyjność punktu handlowego, a także w większym stopniu uwzględnić idee ochrony środowiska. Innowacyjne technologie i ekologiczne rozwiązania mają opierają się miedzy innymi na zastosowaniu oświetlenia LED czy też urządzeń chłodzących o obniżonym zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Oba sklepy mają mieć przestronne wnętrza i szerokie alejki, co jest istotne z punktu widzenia komfortu konsumentów. Modernizowana Biedronka przy ul. Cieszkowskiego w Swarzędzu ma uwzględniać już nowe standardy sklepów sieci, zgodnie z którymi jest budowany nowopowstający punkt w Zalasewie. Warto zauważyć, że remont sklepu sieci wpisuje się w szersze działania właściciela Biedronki, gdyż w 2017 roku unowocześniono już 226 placówek w całym kraju.

W tym kontekście bardzo interesująco prezentują się doniesienia o planowanym remoncie sklepu Biedronka na os. Działyńskiego w Swarzędzu. Ten niesłychanie oblegany punkt był już raz przebudowywany od czasu otwarcia. Z naszych źródeł wynika, że planowanych jest kilka zmian dotyczących między innymi usunięcia okien od strony parkingu i remontu elewacji. Można zatem przypuszczać, że szykuje się także modernizacja wnętrza sklepu, która byłaby zgodna z dotychczasowymi działaniami sieci podnoszącymi standard swoich placówek. Biuro Prasowe Jeronimo Martins S.A. nie potwierdza jednak tych informacji.Lokalizacja nowego sklepu w Zalasewie (źróło: Mapy Google, maps.google.pl).

/aktualizacja 26.03.2018/

Jak donosi nasz Czytelnik, Biedronka przy ul. Cieszkowskiego zostanie otwarta po remoncie we wtorek, 27 marca. W ubiegłym tygodniu Jeronimo Martins S.A. nie podawało oficjalnej daty otwarcia sklepu.

Panie Marcinie, dziękujemy za tę informację i za przesłane zdjęcie, które zamieszczamy poniżej!

 

Zdjęcie ilustrujące informację pochodzi ze strony internetowej biedronka.pl.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

5 thoughts on “Wiosną więcej Biedronek /aktualizacja 26.03./

 • 28 marca 2018 at 15:43
  Permalink

  panie redaktorze JM nie chce podać informacji, bo to może nie jest Biedronka JM? zna pan takie słowo jak „franczyza”? 🙂

  Reply
  • 28 marca 2018 at 16:06
   Permalink

   Bardzo dziękuję za komentarz. Znam znaczenie tego słowa, niemniej zawsze dobrze sobie wiedzę ugruntować 😉
   Inna sprawa: JM przed chwilą potwierdziło informację. Wieczorem pojawi się wpis w tej sprawie. Pozdrawiam!

   Reply
 • 26 marca 2018 at 18:56
  Permalink

  Biedronka w Zalasewie za informacją od pracowników zostanie otwarta w Wielki czwartek.

  Reply
 • 26 marca 2018 at 09:58
  Permalink

  Orientacyjnie o otwarciu sklepu na cieszkowskiego od pracownic można się było dowiedzieć, że remont kończy się 24tego już przed walentynkami. Te zostały przekierowane do innych sklepów rzecz jasna. Budowlańcy się wyrobili w terminie! Jeszcze sprzęt towar mini szkolenie etc. Otwarcie jutro. 27mego.
  https://1drv.ms/u/s!AotRaVqpKD24hbBJPW0vUDlkHuz-zg
  Zdjęcie gablotki jakby coś.

  Reply
  • 26 marca 2018 at 13:58
   Permalink

   Dzięki za tę informację. Niestety JM S.A. z jakichś przyczyn w ubiegłym tygodniu nie chciało podać oficjalnej daty. Dodaliśmy aktualizację wpisu.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *