Unia Swarzędz gra w Finale Regionalnego Pucharu Polski: jest transmisja

Już dzisiaj, 14 czerwca 2023, Unia Swarzędz gra mecz w Finale Regionalnego Pucharu Polski w piłce nożnej z drużyną Sokół Kleczew. Mecz o godzinie 17:30, a transmisję na żywo będzie można zobaczyć z pośrednictwem platformy YouTube.

Unia Swarzędz dotarła do finałowego meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski. W decydującym starciu zmierzy się z Sokołem Kleczew. Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2023 r. w Kleczewie.

W rozgrywkach w ramach Regionalnego Pucharu Polski biorą udział drużyny grające na co dzień nie wyżej niż w III lidze. Zespoły z III, IV, V ligi i klasy okręgowej przystępują do rywalizacji obowiązkowo, z niższych klas dobrowolnie. Zwycięstwo w finale, oczywiście oprócz pucharu, oznacza nagrodę finansową w wysokości minimum 40 tys. zł od wojewódzkiego Związku Piłki Nożnej, a także możliwość udziału w pierwszej rundzie ogólnokrajowego Pucharu Polski. Na tym szczeblu można już trafić na drużyny nawet z Ekstraklasy.

Finałowy mecz transmitować będzie na swoim kanale w serwisie YouTube Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Poniżej umieszczamy link do transmisji.

Za drużynę Unii Swarzędz trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Unia Swarzędz gra w Finale
Unia Swarzędz gra w Finale Regionalnego Pucharu Polski: jest transmisja. Źródło: YouTube WZPN.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *