Joga szczęścia na trawie – już przez dwa sezony, a wkrótce kolejny!

W ciągu ostatnich dwóch wakacyjnych sezonów w latach 2022-2023 miałam okazję poprowadzić projekt „JOGA SZCZĘŚCIA NA TRAWIE DLA SWARZĘDZAN” przy Swarzędzkim Centrum Sportu i Rekreacji.

Nazywam się Natalia Przybylska, jestem dyplomowanym nauczycielem jogi, spełnioną mamą czwórki dzieci oraz optometrystką. Wraz z Radkiem Przybylskim od ponad 20 lat prowadzimy rodzinną firmę „Optyk Przybylscy” w Swarzędzu, gdzie dbamy o Twoje dobre widzenie.

Projekt wspólnej praktyki jogi na łonie natury powstał przy udziale stowarzyszenia „WIDZIEĆ W PEŁNI”, którego jestem założycielem i Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz – dziękuję z całego serca z wsparcie i akceptację moich działań osobom zaangażowanym.

Projekt narodził się z potrzeby pokazania, że szczęście możemy czerpać z drobnych rzeczy: wspólnych spotkań, bycia na świeżym powietrzu, wymiany zdań, spędzenia czasu w gronie najbliższych, tworzenia nowych relacji, ale przede wszystkich z ruchu, który odżywia nasze ciało i pozwala pozbyć się napięcia odkładanego latami w naszych tkankach.

Jako nauczyciel jogi zaprosiłam uczestników do praktyki Vinyasa Flow, gdzie wprowadziłam ich w podstawy tej techniki oraz pracę z oddechem i świadomością bycia obecnym w ciele, na macie, w tu i teraz. Ta łagodna obecność i natura, dała uczestnikom przestrzeń, aby zdjąć ogromną ilość stresu i odzyskać radość na nowo.

Optometria i znajomość funkcjonowania naszej gałki ocznej,  pozwolił mi też stworzyć unikalny program jogi dla oczu, który uczestnicy projektu mogli praktykować podczas spotkań na trawie i odciążyć zmęczone elektroniką oczy.

Więcej o projekcie „Jogi Oczu” pojawi się już niebawem w moich social media i w naszym salonie optycznym.

Bycie w szczęśliwym i zdrowym ciele to największy dar jaki możemy podarować sobie i swoim bliskim.

Jestem mamą czwórki, dlatego też ogromnie cieszyła mnie obecność dzieci uczestniczących w spotkaniach jogi na trawie. Każdy mógł odnaleźć dla siebie coś w tej praktyce, nawet maluchy nie czuły się znudzone. Życzę sobie aby, w przyszłym roku więcej dzieci stawało na macie.

Praktyki JOGI SZCZĘŚCIA NA TRAWIE to czas cudownych spotkań przy muzyce na żywo, którą na bębnach afrykańskich wykonywał dla nas Rafał Ławski – Strefa Pozytywnych Brzmień. Niezapomniane przeżycie dla wielu! Dziękuję

Pragnę też wspomnieć, iż po zajęciach jogi restauracja i sklep ze zdrową żywnością „Save the planet”, zadbał o nakarmienie naszego ciała i przepyszne śniadania, które serwowane były dla uczestników. Wspólne posiłki to był czas na rozmowy i wymianę myśli. To tutaj powstała mini seria wideo rozmów o szczęściu, którą możesz obejrzeć w moich social mediach Natalia Przybylska, WIDZIEĆ W PEŁNI oraz na instagramie @glasses_and_i.

Z radością czekam na kolejny sezon JOGI SZCZĘŚCIA NA TRAWIE  w przyszłym roku, na który już teraz serdecznie cię zapraszam, a tymczasem możesz spotkać mnie w moim salonie optycznym „Optyk Przybylscy” Swarzędz, gdzie zadbam o Twoje oczy oraz praktykując jogę na sesjach indywidualnych oraz na macie w  klubie tańca „Diament” w Antoninku, gdzie dwa razy w tygodniu prowadzę zajęcia jogi.

Do zobaczenia na macie!

Natalia Przybylska

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Joga szczęścia na trawie
Joga szczęścia na trawie – już przez dwa sezony, a wkrótce kolejny!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *