„Unia” remisuje z „Wartą” Poznań CLJ

Drugi sparing podopiecznych Jakuba Ostrowskiego zakończył się remisem 2:2 z drużyną Warty Poznań z Centralnej Ligi Juniorów. Gole dla „Dumy Swarzędza” strzelili Marek Gołembowski oraz zawodnik testowany.
Pierwsza bramka padła już w 14. minucie. Marek Gołembowski ze środka pola podał do zawodnika testowanego, a ten celnym strzałem po ziemi w bok bramki pokonał golkipera „Zielonych”. Na odpowiedź przyjezdnych nie
trzeba było długo czekać. Cztery minuty później było już 1:1. Po wyrównaniu spotkanie się uspokoiło. Dopiero pod koniec pierwszej części gry przewaga „niebiesko-białych” znów stała się widoczna. W 41. minucie groźny strzał na bramkę oddał Tomasz Węcławek. Zaś w 45. minucie po rzucie rożnym Marek Gołembowski strzałem głową skierował piłkę do siatki.
W drugiej połowie częściej atakowali goście. W 72. minucie piłkarz Warty trafił w słupek. Natomiast dwanaście minut później jeden z „Warciarzy” uderzeniem z kilkunastu metrów doprowadził do remisu, który utrzymał się