Ukazał się lipcowy Informator Swarzędzki – zapraszamy do lektury!

Właśnie się ukazał najnowszy, lipcowy Informator Swarzędzki! Aktualne wydanie – numer 7 (284)/2023 – jest już dostępne w punktach handlowych i usługowych na terenie gminy Swarzędz, a także w wybranych miejscach w gminach sąsiednich. Miesięcznik ukazuje się zarówno w formie papierowej, jak i internetowej. Nasze pismo wydawane jest od 23 lat i od zawsze jest dostępne bezpłatnie. Zachęcamy do do zapoznania się z najnowszym wydaniem Informatora Swarzędzkiego!

Co znajdziemy w lipcowym Informatorze Swarzędzkim?

   • materiały dla Bibliotek Pedagogicznych,
   • starosta uzyskał absolutorium,
   • działali wolontariusze z Leroy Merlin,
   • jest nowa książka o Swarzędzu,
   • inwestycja w ramach Budżetu Obywatelskiego zrealizowana,
   • przejścia dla pieszych z dofinansowaniem,
   • oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • ogłoszenia medyczne,
   • darmowe ogłoszenia drobne.

Zapraszamy do czytania i życzymy miłej lektury!

Lipcowy numer Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie – jesteśmy od 23 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy również do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo wydania Informatora z ostatnich lat.

 

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Ukazał się lipcowy Informator Swarzędzki – zapraszamy do lektury!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *