Trenuj codziennie z Akademią Piłkarską Reissa

Twoje dziecko marzy o karierze niczym Robert Lewandowski? Uwielbia zespołowe zabawy, a sport to jego prawdziwe hobby? A może jest zawodnikiem Akademii i chce poznać swoich rówieśników z innej lokalizacji. Jeśli tak, koniecznie wykorzystaj okres wakacji i zapewnij mu moc atrakcji w postaci dodatkowych treningów w Akademii Piłkarskiej Reissa. Klub zaprasza wszystkie dzieci w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Do szkółki mogą dołączać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Wakacje to od lat czas błogiego lenistwa dla wielu z nas. Podczas upalnych dni również najmłodsi, wykorzystując wolny czas, godzinami przesiadują przed ekranami telewizorów i komputerów. Nie ma lepszego sposobu na spożytkowanie energii dziecka niż aktywność fizyczna. Zapewniając mu treningi przez cały rok, warto zadbać o możliwość uprawiania sportu również w słonecznej, wakacyjnej aurze. Młody sportowiec nie tylko powinien mieć świadomość, że nieustanny rozwój lepiej wpływa na jego formę, ale i wspomaga doskonalenie własnych umiejętności.

Zachęcając do aktywności fizycznej, Akademia Piłkarska Reissa jako jedyny klub w Polsce zaprasza wszystkie dzieci od 4. roku życia (zarówno, chłopców jak i dziewczynki) na wakacyjne treningi piłki nożnej. Już od 1 lipca nie tylko zawodnicy grający pod egidą klubu, ale i wychowankowie innych szkółek piłkarskich, mają okazję trenować aż 5 razy w tygodniu w dowolnie wybranych lokalizacjach.

W celu uzyskania więcej informacji o wakacyjnej promocji Akademii, prosimy o kontakt z koordynatorem klubu w danym mieście. Jeśli chcesz sprawdzić listę lokalizacji, zajrzyj na stronę http://www.akademiareissa.pl/lokalizacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *