Święto Niepodległości 2020 w Swarzędzu – stwórzmy wspólny portret

W Święto Niepodległości 2020 w Swarzędzu możemy powtórzyć zabawę z wiosny – dajmy się sfotografować z narodowymi barwami w oknach, balkonach, samochodach i stwórzmy wspólny niepodległościowy portret.

Poprzednia akcja miała miejsce 2 maja 2020 r. czyli w Święto Flagi. Tym razem Święto Niepodległości 2020 w Swarzędzu musimy spędzić inaczej niż w latach poprzednich, dlatego bądźmy razem choć w ten sposób i dajmy się sfotografować.

Tak do udziału w akcji zachęca KSPhotography-Kacper Skubiszak Fotografia Sportowa:

W tym roku Dzień Niepodległości przypada w trudnym czasie – nie możemy się spotykać, gromadzić, wspólnie świętować…
Podobnie jak w maju, w Dzień Flagi, we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Swarzędzu, chcemy zrobić fotograficzną akcję, zachęcając Was – swarzędzan do wyjścia na balkony z flagami i biało – czerwonymi emblematami. Wspólnie weźmy udział w powstaniu wielkiego kolażu ze zdjęć pt.: „Niepodległy Swarzędz”.
Kiedy? 11 listopada
Plan jest taki:
w godzinach 10:30 – 13:00 – osiedla: Dąbrowszczaków, Czwartaków, Kościuszkowców, Gryniów, Zygmunta III Wazy
W godzinach 13:00 – 15:00 – Jasin i Nowa Wieś.

Wypatrujcie Nas! Będziemy przemieszczać się opisanym i nagłośnionym samochodem z fotografami z KSPhotography-Kacper Skubiszak Fotografia Sportowa na pokładzie.

Wychodźcie na balkony, otwierajcie okna i powiewajcie biało-czerwoną a my Was sfotografujemy!

Wybaczcie, ale nie będziemy w stanie być wszędzie, w każdej miejscowości. Skoncentrujemy się na większych skupiskach mieszkańców – odwiedzimy główne osiedla mieszkaniowe w mieście.

Nasza akcja ma charakter społeczny, wynika z chęci wsparcia wszystkich mieszkańców miasta. Chcemy pokazać, że pomimo tego wszystkiego co się dzieje, jesteśmy razem jako społeczność.

Każdy z nas jest inny, często różnimy się poglądami, jednak wiemy, że nad naszymi głowami zawsze powiewa biało-czerwona.

Zdjęcia zrobimy osobom, które pojawią się tego dnia z biało – czerwonymi flagami lub innymi emblematami w barwach narodowych. Wasze pojawienie się oznaczać będzie wyrażenie chęci wzięcia udziału w naszym zamierzeniu, a co za tym idzie zgodę na dalsze udostępnianie Waszego wizerunku. Kolaż wykonany ze zdjęć ukaże się na KSPhotography-Kacper Skubiszak Fotografia Sportowa. Zostanie udostępniony do wykorzystania również naszemu partnerowi: Urzędowi Miasta i Gminy w Swarzędzu.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

/fot. KSPhotography-Kacper Skubiszak Fotografia Sportowa/

Święto Niepodległości 2020 w Swarzędzu

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *