Sąsiedzki Dzień dla Rodziny już w sobotę w ETC Swarzędz

Już w najbliższy piątek obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji ETC Swarzędz przygotowało dla wszystkich swoich klientów – nie tylko tych najmłodszych – mnóstwo rodzinnych atrakcji. Sąsiedzki Dzień dla Rodziny odbędzie się w ETC Swarzędz już w najbliższą sobotę, 2 czerwca.
Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do 18.00. W trakcie pierwszych trzech godzin wydarzenia odbędzie się turniej taneczny Roztańczone ETC. Zmagania będą odbywać się w kilku kategoriach wiekowych: grupy (od 3-15 osób) do i powyżej 14 lat, do konkursu mogą zgłaszać się także soliści. Zapisy trwają do końca maja, należy zgłosić się na adres mailowy: borntodance@funfabryka.pl. Na zwycięzców czekają medale i dyplomy, a także niespodzianki i gadżety od ETC, Leroy Merlin oraz partnerów wydarzenia. W trakcie trwania turnieju odbędą się także taneczne animacje dla uczestników i widzów. Partnerem konkursu jest szkoła taneczna ze Swarzędza, Born To Dance.
Następnie na wszystkich uczestników wydarzenia czeka muzyczna niespodzianka – koncert zespołu Akord. W trakcie jego trwania będzie można usłyszeć największe i najpopularniejsze przeboje muzyki rozrywkowej. Wszystkie atrakcje odbędą się na parkingu pomiędzy ETC a Leroy Merlin. W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do pasażu budynku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Ale to nie koniec niespodzianek, które czekają tego dnia na klientów. Dla wszystkich miłośników natury i ogrodnictwa czekają specjalne warsztaty – Dzieciaki Sadzeniaki – w trakcie których będzie można nauczyć się, jak prawidłowo sadzić i dbać o rośliny doniczkowe. Wykonaną w ich trakcie sadzonkę będzie można na pamiątkę zabrać ze sobą do domu. Nie zabraknie też emocjonujących atrakcji dla miłośników sportowej rywalizacji. Na zewnątrz centrum odbywać się będą treningi hokeja na trawie. To doskonała okazja, by zmierzyć się w sportowym pojedynku z rodziną, przyjaciółmi czy sąsiadami. Dodatkowo, na dzieci czekają wielki, kolorowy dmuchaniec, a także szereg gier i zabaw z nagrodami, które odbywać się będą pod okiem animatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *