Reiss Cup w Murowanej Goślinie już za nami!

W ubiegły weekend – sobotę i niedzielę 18 i 19 listopada, odbył się długo wyczekiwany turniej z cyklu mikołajkowych rozgrywek Reiss Cup 2017. Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa rywalizowali ze sobą w Hali Widowiskowej przy ul. Mściszewskiej 10 w Murowanej Goślinie.  

Już od samego rana rozpoczęło się wielkie piłkarskie święto dla młodych sportowców! Mecze na boisku rozgrywały drużyny z Poznania, Baranowa, Kórnika, Lubonia, Mosiny, Plewisk, Puszczykowa, Skórzewa, Szczepankowa, Swarzędza, Pobiedzisk, Murowanej Gośliny, Obornik, Szamotuł, Rokietnicy, Środy Wlkp., Suchego Lasu, Kostrzyna, Kamionek, Dąbrówki, Obrzycka, Ostroroga, Rogoźna oraz lokalizacji Starkówiec oraz Stęszew.

18.11.2017 r. hala widowiskowa w Murowanej Goślinie została wypełniona po brzegi najmłodszymi zawodnikami klubu. Nie mogło również zabraknąć Patrona Akademii – Piotra Reissa. To on wspierając młodych piłkarzy wręczył każdemu z nich zwycięskie medale.

Zwycięzcami I tury zostali piłkarze z poznańskiego Strzeszyna. Natomiast najlepszą drużyną II tury okazali się zawodnicy z Puszczykowa. To właśnie do nich trafiły zwycięskie puchary.

W niedzielę również odbyły się 2 tury rozgrywek. W pierwszym finałowym meczu lepsza od rywali z poznańskiego PSS okazała się być drużyna ze Szczodrzykowa. Popołudniowymi zwycięzcami mikołajkowego turnieju Reiss Cup 2017 okazali się piłkarze z Pobiedzisk wygrywając z Gnieznem.

Turniej Reiss Cup nie odbyłby się bez zaangażowania wielu osób, ale i także wsparcia naszych partnerów. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim partnerom, a także rodzicom i opiekunom, którzy cierpliwie i z zaangażowaniem wspierali młodych adeptów podczas Mikołajkowego Turnieju Reiss Cup 2017.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *