Radni pomogli pacjentom Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu

Kolejny piękny gest naszych radnych: tym razem radni pomogli pacjentom Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, przy ul. Lutyckiej.

Szpital Wojewódzki w Poznaniu, to miejsce, do którego również trafiają mieszkańcy naszej gminy. Niestety, jak prawie każda placówka służby zdrowia, boryka się z pewnymi brakami. Ze sporą niedogodnością dla pacjentów spotkała się przewodnicząca Rady Miejskiej w Swarzędzu Barbara Czachura i wyszła z inicjatywą wsparcia szpitala. W związku z brakiem czajników elektrycznych dla pacjentów, zaproponowała radnym, by zebrać środki i zakupić wyposażenie. Każdy, kto był w szpitalu lub odwiedzał bliskich, doskonale wie, jakim udogodnieniem jest możliwość zagotowania wody na herbatę czy po prostu do wypicia. Nie każdy bowiem lubi pić wodę zimną.

Radni bardzo entuzjastycznie zareagowali i szybko, z własnych kieszeni, zakupili 30 wysokiej jakości czajników elektrycznych. Sprzęt już trafił do pacjentów.

Radni pomogli pacjentom szpitala i jest to kolejny piękny gest wszystkich naszych radnych – brawo radni, brawo Pani Przewodnicząca – dziękujemy!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Radni pomogli pacjentom Szpitala

Radni pomogli pacjentom Szpitala

Radni pomogli pacjentom Szpitala

 

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *