Przedsiębiorcy ze Swarzędza pomagają Ukrainie i Ukraińcom

Przedsiębiorcy ze Swarzędza pomagają Ukrainie: ogrom nieszczęścia, jaki spadł na naszych sąsiadów, poruszył niemal wszystkich. Jak Polska długa i szeroka organizowane są zbiórki. Pojawiają kolejne punkty, do których można zawozić potrzebne rzeczy i żywność. Tysiące osób proponuje miejsca noclegowe dla uciekających przed wojną. Niejednokrotnie dzieląc własnymi domami i mieszkaniami. W pomoc angażują się osoby prywatne i firmy.

Także swarzędzcy przedsiębiorcy nie pozostają obojętni. Na przykład marka Bizzarto, której fabryka znajduje się w Łowęcinie k. Swarzędza, choć na co dzień produkuje meble wypoczynkowe, przez kilka dni, w ramach wsparcia dla Ukraińców, szyła także śpiwory.

Gdy panie ze Szwalni wystąpiły z pomysłem wykorzystania ich krawieckich umiejętności w takim szczytnym celu, nie wahaliśmy się nawet przez moment. Było dla nas oczywiste, że musimy pomóc naszym sąsiadom w potrzebie – mówią państwo Misiorny, właściciele Bizzarto – A naszym pracownikom za taką wspaniałą inicjatywę i zaangażowanie bardzo dziękujemy!

Pierwsza partia darów – 100 śpiworów w różnych rozmiarach, dla dorosłych i dzieci, kołderek dziecięcych oraz poduszek zostały odebrane przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Swarzędzu. Wkrótce trafią transportem na Ukrainę.

W tym miejscu gorące podziękowania należą się strażakom, którzy są, jak zawsze tam, gdzie potrzeba. Wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym osobom. Jesteście wspaniali!

Dziękujemy też przedsiębiorcom ze Swarzędza i okolic, którzy równie aktywnie włączyli się do akcji pomocy Ukraińcom i Ukrainie. Mamy nadzieję, że będzie ich jak najwięcej!

Jeśli chcesz pomóc – skontaktuj się.

Zbiórka Swarzędz dla Ukrainy:

tel. 885 930 811

Aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Przedsiębiorcy ze Swarzędza pomagają Ukrainie
Przedsiębiorcy ze Swarzędza pomagają Ukrainie i Ukraińcom

Przedsiębiorcy ze Swarzędza pomagają Ukrainie

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *