Poznaj dobry hotel w Poznaniu, czyli HP Park Poznań na Malcie

Przebywasz w stolicy Wielkopolski i szukasz dobrego miejsca na nocleg? Sprawdź HP Park Poznań mieszczący się przy jeziorze maltańskim. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty tego miejsca, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne informacje na ten temat!

Najlepszy hotel – Poznań HP Park na Malcie

Wybierasz się do stolicy Wielkopolski? Najciekawszy hotel w Poznaniu to zdecydowanie HP Park leżący przy jeziorze maltańskim. Bliskie sąsiedztwo wody i terenów zielonych sprawiają, że wypoczynek w tym miejscu naprawdę należy do przyjemnych.

Hotel Poznań HP Park to miejsce, do którego łatwo dojechać zarówno własnym autem, jak i komunikacją miejską. Goście przebywający na miejscu mogą wybierać z 97 klimatyzowanych pokojów o wysokim standardzie. Wiele z nich oferuje przepiękny widok na jezioro. 

Na miejscu znajduje się także znakomita restauracja prowadzona przez renomowanego szefa kuchni Dominika Brodziaka. Zróżnicowane menu i doskonałe produkty sprawiają, że stołowanie się w tym miejscu jest niezapomnianym przeżyciem! 

Hotel w Poznaniu – sprawdź dodatkowe atrakcje

Warto zdecydować się na ten hotel nie tylko przez wzgląd na wysoki standard pokojów. To prawdziwy raj dla osób aktywnych oraz szukających dodatkowych atrakcji. Przy jeziorze Malta działa całoroczny resort oferujący znakomitą rozrywkę dla dzieci i dorosłych, w tym tory saneczkowe, karuzele i nie tylko.

HP Plaza Hotel w Poznaniu udostępnia także specjalną ofertę, w ramach której można połączyć nocleg z całodzienną wizytą w pobliskim aquaparku. To ogromny park wodny wypełniony zjeżdżalniami, pływalniami, termami i saunami, z których można korzystać od rana do wieczora! 

Niedaleko hotelu znajduje się także poznański ogród zoologiczny, który zdecydowanie warto odwiedzić. Łatwo i szybko można dojechać też stąd do historycznego centrum miasta i zobaczyć znajdujące się tam zabytki i inne atrakcje turystyczne. 

Hotel Wrocław i Olsztyn – dowiedz się więcej 

Jeżeli planujesz wybrać się także w inne rejony Polski, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszych pozostałych placówek. HP Park Plaza Wrocław to jeden z naszych najlepszych hoteli. Czterogwiazdkowy standard pokojów, rozbudowana strefa SPA i położenie w samym sercu miasta zapewniają niezapomniane doświadczenia. 

Zainteresował Cię hotel Wrocław i chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie sprawdź szczegóły dostępne na hotelepark.pl/wroclaw.

A może wybierasz się na Mazury? W takim wypadku zachwycą Cię nasz hotel HP Park i restauracja w Olsztynie. To przepiękne miejsce, które nadaje się zarówno jako baza wypadowa pod zwiedzanie okolicznych atrakcji, jak i lokal do organizowania uroczystości i konferencji. Restauracja Olsztyn zapewnia najlepszy catering w regionie! 

Poznaj dobry hotel w Poznaniu
Poznaj dobry hotel w Poznaniu, czyli HP Park Poznań na Malcie

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *