Potrącił na przejściu dla pieszych i uciekł – policja szuka świadków

11 grudnia 2021 roku na ulicy Cieszkowskiego w Swarzędzu kierowca samochodu osobowego potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje świadków wypadku.

Do zdarzenia doszło 11 grudnia 2021 roku, około godziny 18:30, na ulicy Cieszkowskiego w pobliżu posesji nr 48. Potrącony przez samochód osobowy został mężczyzna w wieku 50-60 lat, którzy przechodził przez jezdnię w miejscu do tego przeznaczonym. Pieszy w konsekwencji potrącenia doznał obrażeń ciała. Natomiast osoba kierująca pojazdem uciekła z miejsca zdarzenia. Teraz policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie, którego celem jest ustalenie kierowcy pojazdu – samochodu osobowego w ciemnym kolorze.

Stąd też wszystkich, którzy byli świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane policja prosi o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu pod numerami tel. 47 77 136 17, 47 77 130 90 w godz. 7:00 – 15:00 lub 47 77 156 13 przez całą dobę.

Świadek wypadku zdecydowanie pomoże śledczym w ustaleniu przebiegu zdarzenia. Co należy robić, gdy jest się świadkiem wypadku drogowego? Policjanci zebrali kilka najważniejszych informacji – zobacz tutaj.

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Potrącił na przejściu dla pieszych i uciekł
Potrącił na przejściu dla pieszych i uciekł – policja szuka świadków. Na zdjęciu ul. Cieszkowskiego.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *