Posnania zaprasza na spotkanie z piłkarzami Lecha Poznań – Prezentacja drużyny na inaugurację sezonu

Na tydzień przed rozpoczęciem nowego sezonu odbędzie się oficjalna prezentacja nowej drużyny Lecha Poznań. Na wszystkich kibiców Kolejorza czeka wiele atrakcji. Spotkanie z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym odbędzie się w niedzielę 9 lipca o godzinie 15:00 w strefie Forum w Posnanii.
– Ogromnie cieszę się, że możemy gościć drużynę Lecha Poznań w Posnanii. Doskonale wiem, ile dla mieszkańców całego regionu znaczą biało-niebieskie barwy poznańskiej Lokomotywy. Jako Posnania chcemy aktywnie włączyć się życie miasta, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z jedną z najsilniejszych marek w Wielkopolsce – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Jestem przekonany, że w zbliżającym się sezonie będziemy świadkami wielu interesujących pojedynków i mam nadzieję, że za kilkanaście miesięcy razem z Kolejorzem i jego kibicami będziemy mogli świętować kolejny tytuł mistrzowski – dodaje.
Prezentacja drużyny będzie doskonałą okazją do spotkania się i rozmowy z zawodnikami, którzy latem dołączyli do pierwszego zespołu Lecha. Na wszystkich fanów poznańskiej drużyny będzie czekać wiele dodatkowych atrakcji. Na scenie pojawią się dziewczyny z Kolejorz Girls, które zaprezentują swój układ taneczny, a także freestylowcy, którzy pokażą piłkarskie triki. Głównym punktem będzie prezentacja zawodników oraz trenerów, którzy będą reprezentować niebiesko-białe barwy w rundzie jesiennej. Przedstawiona zostanie także koszulka meczowa na sezon 2017/18. Po części oficjalnej fani Lecha będą mogli porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z lechitami.
Więcej informacji o prezentacji drużyny Lecha Poznań można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *