Piotr Reiss zakłada drużynę dziewczynek

Akademia Piłkarska Reissa zaprasza wszystkie dziewczynki, z Poznania i okolic, do stworzenia żeńskiej drużyny. Trwają nabory w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat) i Orlik (10-11 lat). Treningi startują już tej jesieni!

Projekt „Girl’s Team” skierowany jest do dziewczynek z rocznika 2005 i młodszych. Tylko teraz piłkarki, tworząc własną drużynę, będą miały możliwość kształcenia się, wraz ze swoimi koleżankami, pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Udział w projekcie „Girl’s Team” to idealny sposób na integrację z rówieśniczkami. Wszystkie podpopieczne Akademii będą mogły wziąć udział w unikatowym systemie szkolenia, opartym na zagranicznych wzorcach i wykazać się podczas Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich i turniejów ReissCup. Specjalnie dla nowych piłkarek Akademii, klub przygotował moc wyjątkowych atrakcji. Każda z nich będzie mogła spędzić niezapomniane chwile, wraz ze swoimi koleżankami, na sportowych obozach i półkoloniach.

Jak zauważa król strzelców polskiej Ekstarklasy 2006/2007 i patron klubu – Piotr Reiss, bycie członkinią Akademii to nie tylko prawdziwa lekcja sportu, ale i fundamentalnych zasad:

Jest wiele dziewczynek trenujących w szkołach, czy innych klubach razem z chłopcami. Dzięki szkoleniu, w ramach klubu z dedykowaną drużyną dziewcząt, będziemy mogli je usystematyzować i stworzyć podwaliny do silnych struktur kobiecej piłki w Wielkopolsce. Jednak, co najważniejsze, zespół będzie mógł regularnie rywalizować w naszej lidze oraz rozgrywkach ZPN. Inspiracją do zrealizowania projektu „Girl’s Team”, stały się dla nas dwie wychowanki Akademii – Alicja Piechocka i Maria Jakubowska. Dziewczyny, przechodząc całą ścieżkę szkolenia w Akademii, trafiły do Reprezentacji Polski kobiet do lat 15.

Każda nowa zawodniczka, otrzyma na własność oficjalną piłkę klubu. Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 502 741 749.

APR Girls Team plakat A3bbb