Pierwszy numer Informatora Swarzędzkiego w 2024 roku – zapraszamy!

Niedawno ukazał się pierwszy numer Informatora Swarzędzkiego w 2024 roku – numer 1 (290)/2024. Styczniowe wydanie, jak zresztą każde, jest dostępna w punktach handlowych i usługowych na terenie gminy Swarzędz, a także w wybranych miejscach w gminach sąsiednich (Pobiedziska, Kostrzyn, Kleszczewo). Miesięcznik Informator Swarzędzki wydajemy w formie papierowej oraz w wersji internetowej. Ukazuje się już od 24 lat i niezmiennie dostępny jest bezpłatnie. Zachęcamy do zapoznania się z noworocznym wydaniem Informatora Swarzędzkiego!

Co znajdziemy w styczniowym Informatorze Swarzędzkim:

   • można już przejechać tunelem w Kobylnicy,
   • Swarzędz ma uchwalony budżet,
   • na stanowisku wojewody nastąpiła zmiana,
   • również w powiecie uchwalono budżet na 2024 rok,
   • w Rabowicach otwarto centrum logistyczne,
   • szeroka oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • ogłoszenia medyczne,
   • darmowe ogłoszenia drobne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydaniem i życzymy miłej lektury!

Styczniowy numer Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie – jesteśmy od 24 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy także do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo wydania Informatora z ostatnich lat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie na naszych stronach.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Można je zamieścić za pośrednictwem naszego portalu (kliknij tutaj).Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe.

Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Pierwszy numer Informatora Swarzędzkiego w 2024
Pierwszy numer Informatora Swarzędzkiego w 2024 roku – zapraszamy!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *