Otwarcie pierwszego ALDI w Swarzędzu – już w środę 28 października

Otwarcie pierwszego ALDI w Swarzędzu: w środę 28 października o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep ALDI w Swarzędzu. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Tysiąclecia 38. Z okazji otwarcia przez 10 dni na klientów czekać będą specjalne promocje sięgające nawet 51%. Łączna powierzchnia sklepu wynosi 1200 m2. Na potrzeby nowego sklepu sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

Cieszymy się z naszego debiutu w Swarzędzu i mamy nadzieję, że nasz sklep oraz  szeroka oferta produktów marek własnych, które zostały docenione przez klientów w Wielkim Teście Produktów ALDI spotkają się również z uznaniem mieszkańców Swarzędza. Liczymy na to, że nasz sklep bardzo szybko stanie się ulubionym miejsce zakupów mieszkańców miasta i będziemy mieć okazję do tego, by  otworzyć tutaj nasze kolejne placówki – mówi Dariusz Kujaczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

10 dni świętowania z ALDI!

Od początku epidemii koronawirusa sieć sklepów ALDI przestrzega wszystkich wytycznych  Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. ALDI wprowadziło również we wszystkich sklepach własną procedurę higieniczno-sanitarną.   W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, sieć zmieniła formułę świętowania. Przygotowano liczne promocje cenowe, z których klienci korzystać będą mogli aż 10 dni. Od 28 października do 07 listopada klienci odwiedzający nowy sklep sieci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Promocją objęte zostaną między innymi docenione przez klientów w Wielkim Teście ALDI Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio czy sok wieloowocowy Pure Fruit. Dodatkowo w trakcie 10 dni świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet 51% rabatu na ponad 80 produktów spożywczych. Klienci, którzy w pierwszych dniach otwarcia odwiedzą sklep otrzymają również drobny upominek w postaci torby zakupowej wielokrotnego użytku, smyczy lub żetonu do wózka.

Nowa lokalizacja i sklep z placem zabaw dla najmłodszych

Wybierając lokalizacje naszych nowych sklepów kierowaliśmy się przede wszystkim dbałością
o komfort i doświadczenia zakupowe naszych klientów. Lokalizacja jest bowiem kluczowym czynnikiem wyboru sklepu na codzienne zakupy. Nowy sklep ALDI w Swarzędzu jest obiektem parterowym, którego łączna powierzchnia wynosi 1200 m2. Sklep przygotowywany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. W sklepie znajdują się pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta.  Tuż przy wejściu do sklepu znalazł się  też komfortowy parking z 60 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 – 18:00. Na potrzeby nowego sklepu sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

Dodatkową atrakcja dla rodzin z dziećmi jest nowo powstały plac zabaw, zrealizowany w ramach budowy sklepu ALDI.

– Wcześniej w okolicy nie było żadnego miejsca, gdzie dzieci mogły spędzić czas na świeżym powietrzu, podczas gdy rodzice robili zakupy. Teraz na skwerze najmłodsi znajdą m.in. duży zestaw z dwoma zjeżdżalniami, pojedynczą huśtawkę, karuzelę, bujak, ważkę oraz ławki. Nowy plac zabaw to miejsce, gdzie zabawę ogranicza jedynie wyobraźnia – mówi Artur Prachniak, Kierownik Działu Ekspansji ALDI Polska.

O ALDI

ALDI to międzynarodowa sieć dyskontów posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 140 sklepów i zatrudniająca niemal 3000 pracowników. Jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Strategia ALDI to wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości w dobrej cenie. Oprócz tego spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

Przypominamy, otwarcie pierwszego ALDI w Swarzędzu już w środę 28 października – więcej informacji – kliknij TUTAJ.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

/fotografie pochodzą od właściciela sklepów ALDI/

Otwarcie pierwszego ALDI w Swarzędzu

Otwarcie pierwszego ALDI w Swarzędzu

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *