Ośrodek Kultury zaprasza na ferie zimowe

BALIK PRZEBIERAŃCÓW

Ferie zimowe w Ośrodku Kultury rozpoczną się balikiem dla dzieci, który odbędzie się już 12 lutego o godz. 17:00.

Najmłodsi mieszkańcy gminy będą mogli przebrać się za swoich ulubionych bohaterów z bajek, a także wspólnie śpiewać i tańczyć.

Wstęp na balik jest bezpłatny.

Zapisy na balik prowadzone są w Ośrodku Kultury w Swarzędzu, pod nr telefonu 61 65 10 219. Na balik nie muszą zapisywać się uczestnicy obu turnusów zimowych półkolonii prowadzonych przez Ośrodek Kultury w Swarzędzu.

SPEKTAKL MUZYKANCI Z BREMY

W ramach ferii zimowych zapraszamy najmłodszych mieszkańców gminy na spektakl „Muzykanci z Bremy”, który zostanie wystawiony we wtorek, 13 lutego o godz. 11:30 i 13:00.

Spektakl jest oparty na motywach znanej baśni braci Grimm. Czwórka zwierząt: Osioł, Pies, Kot i Kogut odchodzą od swoich złych gospodarzy. Przypadkowe spotkanie staje się początkiem ich wielkiej przyjaźni.

Przedstawienie uczy miłości do zwierząt i dbałości o nie aż do końca ich życia. Dobre traktowanie naszych braci mniejszych to obowiązek każdego człowieka. Spektakl pokazuje, że każde zwierzę jest istotą, która też ma serce.

Profesjonalna gra aktorów, piękne stroje, scenografia i muzyka, a przede wszystkim treść sprawią, że spektakl pozostanie na długo w pamięci  widzów.

Zapisy na spektakl prowadzone są w Ośrodku Kultury w Swarzędzu, pod nr telefonu 61 65 10 219. Wstęp bezpłatny.

SPEKTAKL SKRZAT TITALITURY

W ramach ferii zimowych zapraszamy najmłodszych mieszkańców gminy na spektakl „Skrzat Titalitury”, który zostanie wystawiony w poniedziałek, 19 lutego o godz. 11:30 i 13:00.

Przedstawienie jest oparte na mniej znanej baśni Braci Grimm.

Opowieść o córce młynarza, która przez swojego ojca – niepoprawnego chwalipiętę, zostaje poddana ciężkiej próbie. Król każe jej uprząść ze słomy złoto. Jeśli wykona zadanie, zostanie królową. Z pomocą dziewczynie przychodzi Skrzat Titelitury, jednak za przysługę młynarzówna będzie musiała drogo zapłacić.

Spektakl uczy, że zarozumialstwo, przechwalanie się i mówienie nieprawdy, może mieć złe konsekwencje.

Barwne przedstawienie z pięknymi strojami, scenografią i muzyką zachwyci z pewnością niejednego widza.

Zapisy na spektakl prowadzone są w Ośrodku Kultury w Swarzędzu, pod nr telefonu 61 65 10 219. Wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *