Organizacja ruchu podczas Dni Swarzędza 2023 – zmiany, parkingi

W najbliższy weekend odbędą się Dni Swarzędza: podczas wydarzenia zostaje wprowadzona zmieniona organizacja ruchu, wyznaczone też są parkingi. 

Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje – organizacja ruchu podczas Dni Swarzędza 2023:

  • W piątek 23 czerwca od godz. 21.00 do niedzieli 25 czerwca do godz. 23.59 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Kosynierów, na odcinku od ul. Św. Marcina do Pływalni „Wodny Raj”
  • W sobotę 24 czerwca zamknięta dla ruchu zostanie: Strzelecka, w godzinach 12:00 – 03:00, na odcinku od skrzyżowania z ulicami Jesionową i Paderewskiego do ulicy Stawnej (objazd zaplanowany jest ulicą Jesionową, drogą krajową nr 92 do ul. Stawnej)
  • W niedzielę 25 czerwca zamknięta dla ruchu zostanie: Strzelecka, w godzinach 12:00 – 23:59, na odcinku od skrzyżowania z ulicami Jesionową i Paderewskiego do ulicy Stawnej (objazd zaplanowany jest ulicą Jesionową, drogą krajową nr 92 do ul. Stawnej)
  • Ruch ulicą Paderewskiego odbywać się będzie w JEDNYM KIERUNKU od ul. Stawnej.
  • Na ulicach: STAWNA, STRZELECKA i PADEREWSKIEGO obowiązywać będzie ZAKAZ PARKOWANIA pod groźbą odholowania pojazdu.
  • Dzięki uprzejmości Centrum Sport & Fitness Atrium, na terenie Atrium przy ul. Strzeleckiej 39, zlokalizowany będzie parking, na który zaprowadzi Państwa ulica Stawna lub Strzelecka od strony Zielińca.

Organizatorzy zwracają się z prośbą o przestrzeganie zmian w organizacji ruchu, zwracanie uwagi na tymczasowe znaki drogowe oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem, a tym samym dbających o bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy.

Organizatorzy informują również, że na czas imprezy niemożliwe będzie korzystanie ze ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Strzeleckiej, a także ograniczone zostanie korzystanie ze skate parku.

Więcej informacji na temat Dni Swarzędza 2023 można znaleźć pod tym linkiem.

Organizacja ruchu podczas Dni Swarzędza
Organizacja ruchu podczas Dni Swarzędza 2023 – zmiany, parkingi

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *