„Old Spice Girls” czyli „Babski kabaret” w Swarzędzu

20 października w sali koncertowej w Zalasewie dla swarzędzkich seniorów wystąpił „Babski kabaret”, czyli „Old Spece Girls’. Na widowni znalazły się również pary, które obchodziły 50-lecie pożycia małżeńskiego.  Pełną widownię zabawiały gwiazdy polskiej sceny i estrady: Emilia Krakowska,  Lidia Stanisławska i Barbara Wrzesińska.

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewnił Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale  panowie również nie nudzili się. W rolach głównych wystąpiły: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.

Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną, i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

Atmosferę dobrej zabawy najlepiej oddały zdjęcia zrobione w czasie spektaklu.

Dużą atrakcją była również możliwość nabycia książki i płyty z piosenkami Lidii Stanisławskiej. 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *