Nowości motoryzacyjne w Swarzędzu – Suzuki Vitara i Opel Combo Life

Nowa Vitara już w salonie Suzuki Szpot

W trzydziestym roku od pojawianie się pierwszych egzemplarzy modelu Suzuki pod nazwą Vitara, w piątek 5 października 2018 roku w swarzędzkim salonie firmy Szpot miała miejsce oficjalna premiera Suzuki Vitara czwartej generacji po face liftingu. Kilkudziesięciu zaproszonych gości miało okazję nie tylko zapoznać się na żywo z tą nowością, ale także obejrzeć ciekawy pokaz multimedialny prowadzony przez znanego dziennikarza motoryzacyjnego – Jarosława Maznasa z Automaniaka .
Jak jest nowa Vitara ? Ma zupełnie nowe jednostki napędowe – silniki BOOSTERJET o pojemności 1,0 i 1,4 litra oraz mocy odpowiednio 111 i 140 KM. W wyposażeniu uwagę zwracają systemy Dual Sensor Brake Support z kamerą jednoobiektywową oraz czujnikiem laserowym wykrywającym pieszych oraz układem automatycznego hamowania. Ponadto alarm opuszczenia pasa ruchu, alarm przekroczenia linii pasa ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych, monitor martwego pola i czujnik ruchu poprzecznego za pojazdem . Bardzo interesujące jest także średnie spalanie, które wynosi 5 litrów na 100 km, a zatem jest o około 2 litry niższe niż w przypadku silnika 1,6 montoanego w samochodach przed face liftingiem. Z zewnątrz uwagę przykuwają chromowane akcenty osłony chłodnicy, diody LED w tylnych lampach. Dodatkowo wraz z Nową Vitarą pojawiły się kolejne dwa nowe kolory nadwozia .
Ceny Nowej Vitary rozpoczynają się od 64 900 złotych, a wersja 1,4 Premium ALLGRIP to wydatek rzędu 88 900 złotych . Z okazji premiery przygotowano specjalną ofertę zakupu, która obowiązywać będzie w swarzędzkim salonie marki Suzuki do 22 października 2018 roku .Rodzinna sobota z Nowym Oplem Combo Life

Już w najbliższą sobotę 13 października 2018 roku w godzinach 10-16-ta w salonie marki Opel firmy Szpot przy ulicy Wrzesińskiej 191 w Swarzędzu odbędzie się Wielki Rodzinny Piknik. Bohaterem będzie najnowszy Opel Combo Life zdobywca prestiżowego tytułu International Van of the Year 2019, czyli Samochodu Roku w kategorii Van. Skoro jest to bardzo rodzinny samochód, stąd pomysł, aby premierowy pokaz odbył się w charakterze pikniku rodzinnego. Wśród atrakcji są między innymi zabawy dla najmłodszych z animatorami, konkursy z nagrodami tak dla dorosłych jak i dla dzieci, grillowanie, słodkie poczęstunki, spotkanie z doradcami finansowymi no i oczywiście jazdy testowe wszystkimi będącymi aktualnie w ofercie firmy Szpot samochodami marki Opel .
Konkursy będą miały miejsce co 30 minut, a jeden z nich – na najciekawsze hasło promujące Nowego Opla Combo Life – wiąże się dla zwycięzcy z nagrodą w postaci tego właśnie samochodu na weekend.
Piknik rozpocznie się w sobotę 13 października 2018 roku o godzinie 10-tej, a zakończy o 16-tej. Adres – Swarzędz ul. Wrzesińska 191, salon marki Opel firmy Szpot. Natomiast Dni Rodzinnego Biznesu z Nowym Oplem w roli głównej potrwają od 12 do 20 października. W tym czasie oferta na najnowszego Opla w obydwu salonach marki Opel firmy Szpot w Poznaniu i Swarzędzu będzie naprawdę wyjątkowa. Warto się o tym przekonać.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *