Nagrody za osiągnięcia sportowe 2022 – ruszył nabór o wniosków

Ruszył nabór wniosków, w oparciu o które możliwe będzie przyznanie nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia sportowe w 2022 roku – do końca listopada. 

Wnioski o przyznanie nagród i wyróżnień za wybitne osiągnięcia sportowe w 2022 roku można składać do 30 listopada 2022 r. listownie (pod adresem: Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu, ul. Rynek 1, 62-020 Swarzędz) lub osobiście w biurze podawczym w holu ratusza.

Wnioski mogą składać stowarzyszenia kultury fizycznej, związki i kluby sportowe oraz Komisja Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Swarzędzu.

Nagrodę za osiągnięcie wysokich wyników sportowych może otrzymać zawodnik, który ukończył 16 lat i jest mieszkańcem gminy Swarzędz lub działa w klubie sportowym, mającym siedzibę na jej terenie, czynnie uczestniczy we współzawodnictwie sportowym, godnie reprezentuje Miasto i Gminę Swarzędz, wykazuje nienaganną postawę sportową i przestrzega powszechnie obowiązujących norm społecznych.

Regulamin w sprawie zasad i trybu przyznawania wyróżnień i nagród za wybitne osiągnięcia sportowe oraz wniosek o przyznanie nagrody lub wyróżnienia dla zawodników osiągających wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym międzynarodowym lub krajowym dostępne są TUTAJ.

Aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Nagrody za osiągnięcia sportowe 2022
Nagrody za osiągnięcia sportowe 2022 – ruszył nabór o wniosków

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *